Opinie rodziców

Mamo, Tato,
wiemy, że nawet najlepsze reklamy nie będą tak wartościowe jak opinie innych rodziców. Zdajemy sobie sprawę, że to oni są dla Was najcenniejszymi recenzentami. Wychodząc temu naprzeciw, na portalu Facebook poprosiliśmy rodziców dzieci z którymi pracujemy na co dzień, by napisali co o nas sądzą. Poniżej prezentujemy kilka wypowiedzi. Czytajcie, a później dołączajcie do nas i Wy  Zapraszamy!

Oryginalny post z wszystkimi recenzjami znajdziecie pod tym linkiem: opinie rodziców ...

Elżbieta Rachtan

mama

Przedszkole Magiczny Świat Malucha przerosło nasze oczekiwania pod każdym względem. Serdeczne i ciepłe “ciocie” pomogły jak najmniej boleśnie przejść przez czas adaptacji i teraz każda chwila w przedszkolu to wspaniała przygoda, Julciab zmienił się w samodzielną, rozśpiewaną przedszkolankę! Wiemy, że nasze dziecko jest tam szczęśliwe, bezpieczne i czerpie radość z każdego przedszkolnego dnia.

Kamila Mik

mama

Uwielbiamy nasze spotkania w Klubie ! Zajęcia za każdym razem są ciekawe i rozwijają kreatywność dziecka  Cudowne podejście Pani Madzi sprawia że nawet nieśmiały maluch szybko odnajduje się w grupie i nabywa wiele cennych umiejętności  serdecznie polecam !

Joanna Krypel

mama

Idealne miejsce dla mam z maluchem. Różnorodne zajęcia taneczne,sportowe,plastyczne. Świetna atmosfera, małe grupy. Wspólna zabawa z dzieckiem plus wymiana doświadczeń z innymi rodzicami. Nieszablonowe podejście właścicielki, duże zaangażowanie. Bardzo miło wspominamy ten czas.

Ania Hapanovych

mama

Klub mamy i malucha to bardzo fajne miejsce dla dzieciaków. Ciekawe zajęcia, świetna zabawa. Synek uwielbia tam chodzić. Szczerze polecam

Michał Czajka

tata

Bardzo dziękujemy za wspaniałą imprezę. Dzieciaki bardzo zadowolone, a to zawsze jest najważniejsze i jest najlepszym miernikiem. Były zachwycone, więc my jako rodzice podpisujemy się pod tym obiema rękami. Polecamy każdemu, kto chce mieć udaną imprezkę  Jeszcze raz dziękujemy.

Paulina Szala

mama

Już dawno powinnam to napisać, ale "skleroza nie boli"  Bardzo dziękuję za zajęcia z pierwszej pomocy zorganizowane przez Klub Mamy i Malucha. Długo czekałam na możliwość uczestniczenia w czymś takim i to Wy to zorganizowaliście! Było świetnie, chętnie wzięłabym w nich udział raz jeszcze 

Ania Purpura

mama

Klub mamy i malucha to świetne miejsce gdzie rodzice mogą się nauczyć jak spędzać czas ze swoja pociechą aby poza zabawą mogły się również czegoś nauczyć. Dzięki podziałowi na grupy wiekowe maluchy spędzają też czas ze swoimi rówieśnikami dzięki czemu dzieci szybciej sie rozwijają i są bardziej samodzielne. Zajęcia w klubiku są bardzo różnorodne i można zaczerpnąć dużo pomysłów co robić z dzieckiem w domu. Klub to nie tylko czas dla dziecka ale również i rodziców którzy mogą wymienić się doświadczeniem.