O Klubie

kubapabis-30

Najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te najwcześniejsze, czyli okres od narodzenia do sześciu lat. Jest to czas, kiedy formuje się inteligencja człowieka i nie tylko ona, ale całość jego zdolności psychicznych”

– Maria Montessori

Mając na uwadze słowa Marii Montessori powstał właśnie Klub Mamy i Malucha.

Został założony przez dwie młode mamy które zarówno w ciąży, jak i po porodzie długo szukały miejsca, gdzie mogą spotkać się z innymi Mamami, które znają ich rozterki, porozmawiać, zdobyć wiedzę, otrzymać wsparcie, podzielić się radościami i smutkami oraz przede wszystkim rozwijać i edukować swoje dzieci od najmłodszych lat. Nie znajdując takiej przestrzeni wokół siebie same postanowiły ją stworzyć. Obecnie Klub prowadzony jest przez jedną z Mam założycielek – Madzię i Roberta jej męża, rodziców dwóch przeuroczych pociech.

Jesteś młodym rodzicem? A może właśnie oczekujesz narodzin dziecka?

Witamy Cię! Dołącz do nas, spędź miło czas i zdobądź wiedzę, której potrzebujesz!

Klub Mamy i Malucha oferuje:

 1. Cykliczne zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku od 1-6 lat. Kreatywny rozwój najmłodszych to nasz główny cel!

Zajęcia edukacyjne obejmują:

 • zajęcia muzyczno-rytmiczne
 • zajęcia plastyczno-artystyczne
 • zajęcia gimnastyczno-ruchowe
 • zabawy edukacyjne  

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów w formie „nauki przez zabawę i doświadczanie świata”.

Dlaczego warto?

Zajęcia w Klubie pozwolą Ci na kreatywne spędzenie czasu ze swoją pociechą  oraz przyczynią się do rozwoju wyobraźni i zacieśnienia więzi pomiędzy Wami. Pierwsze kontakty najmłodszych z rówieśnikami pozwolą zrozumieć Twojemu dziecku zasady funkcjonowania w grupie oraz stopniowo przygotują je do rozpoczęcia nauki w przedszkolu. Spotkania w Klubie są również doskonałą okazją do przełamywania nieśmiałości i lęków oraz nauki zachowań społecznych.

 1. Z zajęcia dla rodziców. Oferujemy szeroką gamę zajęć i warsztatów dla rodziców, w szczególności młodych mam i mam oczekujących nadejścia dziecka.

        W naszej ofercie znajdziesz spotkania edukacyjne ze specjalistami zajmującymi się tematyką:

 • wychowania dzieci (jak radzić sobie z trudnymi emocjami dziecka, jak stawiać dziecku granice, w jaki sposób wspierać rozwój dziecka przez zabawę, jak pomagać w rozwiązywaniu konfliktów między rodzeństwem, itp.),
 • żywienia dzieci i niemowląt,
 • udzielania pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom,
 • żywienia kobiet po porodzie,
 • pielęgnacji noworodków.

Klub Mamy i Maluch, rozwijamy, uczymy, a przy tym świetnie się bawimy! 

Zapraszamy!