Kadra

MAGDALENA PYSZCZUK     ciocia Madzia  🙂 

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego – studia magisterskie o specjalności: Resocjalizacja oraz Bergen County Community College in Paramus, New Jersey o kierunku Nauki Stosowane.Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka a także studia podyplomowe Oligofrenopedagogika w Centrum Usług Dydaktycznych „Art-Mar”.

Jest doświadczonym pedagogiem oraz terapeutą dzieci z autyzmem. Ukończyła kursy agresja, autoagresja oraz inne zachowania problemowe u dzieci z autyzmem, trening umiejętności społecznych, podstawowe zagadnienia terapii i edukacji dzieci z autyzmem Część I i II w Fundacja Synapsis w Warszawie.

Od kilku lat związana ze Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu gdzie między innymi ukończyła Szkolenie I i II stopnia z zakresu Modelu Zintegrowanego Wsparcia będącego modyfikacją Systemu Nauczania Kierowanego, oraz zakresu ICF i metod Alternatywnej Komunikacji (AAC) oraz Stowarzyszenie na rzecz Propagowania Wspomagających Sposobów Porozumiewania się „ Mówić bez Słów” w Warszawie.

Odkąd pamiętam zawsze moje życie związane było z pracą z dziećmi począwszy od pracy w charakterze wychowawcy na koloniach dla dzieci niepełnosprawnych intelektualni i ruchowo oraz dzieciaków z domów dziecka, poprzez pracę w specjalnym ośrodku rewalidacyjno-wychowawczym aż po indywidualną pracę jako terapeuta zajęciowy i pedagog dzieci wieku o 6 miesięcy do 6 lat. Liczne doświadczenia i możliwość pracy zarówno z dziećmi jak i z rodzicami stały się siłą napędową do stworzenia  kompleksowego, nowoczesnego, bazującego na kreatywnych, inspirujących i nieszablonowych metodach dydaktycznych Centrum Edukacji Dziecięcej, na które składa się Klub Mamy i Malucha, Żłobek Magiczny Świat Malucha i Przedszkole Magiczny Świat Malucha.

Prywatnie mama 2 dzieci: 4,5 letniego Maksia i 2,5 letniej Julii, która zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym kieruje się zasadą Rozwijamy i uczymy a przy tym świetnie się bawimy.

 

ROBERT PYSZCZUK  wujek Robuś  😀 

Absolwent wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego o specjalizacji Gimnastyka Korekcyjna. Absolwent studiów podyplomowych w zakresie Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej oraz Zarządzania Oświatą  Wyższej Szkoły Społeczno – Gospodarcza  w Przeworsku. Posiada tytuł Terapeuty i Diagnosty Integracji Sensorycznej zdobyty w trakcie zajęć w ramach Kliniki Terapeuty i Diagnosty Integracji Sensorycznej prowadzonej przez Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie.

Już w czasie studiów zdobywał doświadczenie w pracy z dziećmi. Przez 1,5 roku pracował także z dziećmi w szkółce sportowej. Od października 2017 roku pracuje w Żłobku Magiczny Świat Malucha, gdzie świetnie odnalazł się jako opiekun oraz nauczyciel gimnastyki korekcyjnej.

Prywatnie tata dwójki dzieci: 4 letniego Maksia i 2 letniej Julii, które są inspiracją i główną siłą napędową do szukania nowych i nieszablonowych sposobów na aktywne i twórcze sposoby rozwijania, wychowania  i spędzania czasu z dziećmi.

KAMILA LAMPART   ciocia Kamila  😀 

Z wykształcenia absolwentka Ekonomii Międzynarodowej na Uniwersytecie Jagiellońskim, z zamiłowania Nauczyciel Języka Angielskiego. Ukończyła liczne kursy doskonalące w tym zakresie, m.in. Intensive English w Hastings English Language School EAC, zdany egzamin Cambridge English FCE z wynikiem bardzo dobrym. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie i stawia sobie nowe cele.

Udziela korepetycji z języka angielskiego osobom w różnym wieku. Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym. Od lat związana z Klubem Mamy i Malucha jako lektor języka angielskiego.

W swojej pracy łączy swoje radosne usposobienie, kreatywność, miłość do dzieci oraz pasję do języka angielskiego. Za cel stawia sobie zainteresowanie oraz obycie dzieci z językiem obcym, prezentując naukę jako świetną zabawę. Wykorzystuje takie metody jak: Total PhysicalResponse, wierszyki i piosenki, ilustracje oraz pokazy.

Prywatnie szczęśliwa żoną i mamą trójki dzieci: 4-letniego Ignasia, 3-letniej Ani i 21-miesięcznego Antosia.

INSTRUKTORZY TAŃCA

Krzysztof Mendrala

Instruktor tańca z 12-letnim stażem i klasą taneczną A w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, nauczyciel. Cechuje go elastyczne podejście, świetnie odnajduje się w pracy z osobami w różnym wieku. Prowadzi zajęcia w grupach dziecięcych (od 3 roku życia) i młodzieżowych, pracuje z dorosłymi oraz seniorami. Doświadczony wychowawca na treningowych obozach tanecznych dla dzieci już od 5 roku życia. Ukończył studia podyplomowe  z prowadzenia zespołów tanecznych i choreografii oraz Kurs Instruktora Sportu w tańcu sportowym. Aktywnie uprawia taniec od dziesiątego roku życia. Szkolił się u takich mistrzów jak: Janusz Biały, Arkadiusz i Iwona Pavlović, Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka. Startował w turniejach w kraju i za granicą, wielokrotnie stając na podium. Mistrzem Okręgu Podkarpackiego był kilka razy. Wykwalifikowany coach i trener umiejętności miękkich, ceniony za profesjonalizm, otwartość i umiejętność nieustannego podnoszenia motywacji grupy.

Magdalena Koś

Instruktorka tańca współczesnego, miłośniczka szybszych rytmów, pływania, narciarstwa i jazdy na rolkach. Ukończyła kurs pedagogiczny i prowadzi zajęcia dla dzieci już od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych.Ukończyła 2-letni kurs kwalifikacyjny II-go stopnia z dziedziny tańca współczesnego, posiada klasę taneczną A w tańcach latynoamerykańskich i klasę B w tańcach standardowych. Brała udział w licznych turniejach tańca towarzyskiego o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim, trzykrotnie stanęła na podium w Pucharze Okręgu Podkarpackiego. Wychowanka STS AKSEL w Rzeszowie, szkolili ją również: Arkadiusz Pavlocić, Andrej Mosejcuk i Kamila Kajak-Mosejcuk, Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka, Andrzej Suchocki i Natalia Piecewicz. Osoba, która radością i uśmiechem zawsze dzieli się ze swoimi kursantami, ucząc ich, że taniec to najlepszy sposób na przekazywanie pozytywnej energii.

 

PSYCHOLOG/TRENER

Jestem psychologiem, absolwentką Psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II oraz studiów podyplomowych „Rehabilitacja Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi” na UW.

Jestem mamą dwóch córek (2 lata oraz 5 miesięcy), dzięki czemu zdobywam najcenniejsze doświadczenie w towarzyszeniu dzieciom w rozwoju. Moje zainteresowania zawodowe zaś dotyczą szeroko rozumianego wspierania rozwoju dzieci oraz pomocy rodzinom, a w szczególności rodzinom z dzieckiem z niepełnosprawnością. Ukończyłam kurs „Szkoły Rodziców i Wychowawców”, szereg kursów z zakresu prowadzenia terapii dziecka z dysfunkcjami rozwojowymi, w tym Metody Ruchu Rozwijającego Veroniki Sherborne, Komunikacji Alternatywnej, Nauczania Kierowanego oraz Pracy z dzieckiem z ADHD.

Od 6 lat pracuję z dziećmi z niepełnosprawnością oraz z ich rodzinami.  Prowadzę również terapię Biofeedback oraz Metodą Warnkego. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku, które zdobyłam pracując w ośrodkach wychowawczych, świetlicy środowiskowej, Stowarzyszeniu Wiosna w ramach Akademii Przyszłości, przedszkolu oraz gimnazjum.

Iwona_gogol

POŁOŻNA/TRENER

Jestem absolwentką Akademie Medyczna w Lublinie z tytułem mgr położnictwa oraz  WSIZ w Rzeszowie z tytułem licencjat o kierunku Zdrowie Publiczne. Dodatkowo posiadam liczne kursy w zakresie opieki i pielęgnacji noworodków, położnictwa, laktacji i I° USG położniczego dla lekarzy.

Od 6 lat jestem położna środowiskową. W swojej pracy pomagam przyszłym mamom odnaleźć się w nowej roli – roli Mamy. Poprzez rozmowę, udzielnie informacji i odpowiadanie na nurtujące je pytania staram się przygotować, w szczególności młode Mamy do porodu, właściwej opieki i pielęgnacji noworodka.

W trakcie wizyt patronażowych rozwiewam wszelkie wątpliwości młodych rodziców związane chociażby z tym jak przewijać dziecko, karmić je, kąpać i pielęgnować. Udzielam również porad związanych z laktacją, odżywianiem mamy i nowonarodzonego maleństwa.

Natomiast w życiu prywatnym jestem dumną mamą 2,5-letniego wiecznie pytającego o coś – blondaska Krzysia.

RATOWNIK MEDYCZNY/TRENER

Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci na portalu gdziecko.pl, ratownik medyczny – praktyk w Zespołach Specjalistycznych Pogotowia Ratunkowego, trener umiejętności interpersonalnych i właściciel firmy PASSIO. Ukończył Wydział Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego z dyplomem Najlepszego Absolwenta. Za kształcenie uczniów o zasięgu krajowym w zakresie bezpieczeństwa uzyskał tytuł Wolontariusza Podkarpacia. Obecnie prowadzi szereg projektów edukacyjnych i akcji społecznych. Najbardziej niezwykłe są jednak jego uśmiech i energia, z jaką osiąga te wszystkie sukcesy. Pasja, która rodzi Profesjonalizm. Profesjonalizm, z którego bierze się jakość.
– zdjęcie biznesowe.