Baby Shower

Drogie przyjaciółki i koleżanki przyszłej Mamy. Każda z Was na pewno już myśli o tym, co kupić dla tej małej, słodkiej kruszynki, która niebawem przyjdzie na świat. W głowie kłębi się tysiąc pomysłów: ubranka, pieluszki, kosmetyki do pielęgnacji noworodka, piękna pościel z imieniem dzidziusia, a może wypasiony chodzik. W końcu znajdujecie ten wyjątkowy prezent i nadchodzi dzień rozwiązania. W pośpiechu pakujecie prezenty i biegniecie do szpitala, aby pogratulować Mamusi. Wpadacie na salę po porodową pełne radości i entuzjazmu, i widzicie obolałą i wyczerpaną Mamę, która tak naprawdę nie ma ochoty przyjmować gości, a tym bardziej cieszyć się tymi wspaniałymi podarunkami, które tak skrupulatnie wybierałyście.

Jeżeli chcecie przygotować coś wyjątkowego i niezapomnianego dla waszej przyjaciółki. Jeżeli chcecie wspólnie z nią cieszyć się ostatnimi spokojnymi chwilami 🙂 oraz prezentami ofiarowanymi przyszłej Mamie i jej Maleństwu przyjdźcie do nas i a my pomożemy wam zorganizować niezapomniany Baby Shower, który nawet po latach wspominać będziecie z uśmiechem na twarzy.

Baby shower to okazja, by przyszła mama poczuła się jak królowa.

Oferujemy:

 • udostępnienie sali wraz z dekoracjami
 • tort z pieluch
 • profesjonalną sesję zdjęciową
 • gorące napoje kawa i herbata
 • świetną zabawę i piękne wspomnienia! 🙂

Najlepszy czas na zorganizowanie baby shower to 7-8 miesiąc ciąży.

Pomysły na prezenty

Ważnym elementem każdego baby shower są prezenty!!!

Obowiązkowo musi być tort wykonany z pieluch, śliniaków, kaftaników, śpiochów itd. Praktycznym prezentem są też kosze wypełnione kosmetykami, ubrankami lub akcesoriami dla niemowląt, chusta do noszenia czy siedzisko do karmienia. Ciekawym pomysłem jest np. ramka z miejscami na odlew rączki i nóżki dziecka. Fantastycznym pomysłem są też spersonalizowane kocyki, poduszki, pościel, czy ubranka z imieniem dziecka.
Przyszła mama ucieszy się także z zestawu kosmetyków pielęgnacyjnych dla kobiet w ciąży.
Niezapomnianą pamiątką będzie zrobienie odlewu brzucha przyszłej mamusi:)

Propozycje zabaw, które możecie poprowadzić same albo zrobimy to my 🙂

 • Niezwykła historia – Każdy z gości musi otrzymać kartkę z listą 10 rzeczy związanych z dzieckiem (np. smoczek, kołyska, gryzak itd.) oraz 10 słowami nie mającymi związku z maluszkiem. W ciągu 10 minut każdy musi napisać historyjkę zawierającą wszystkie 20 słów. Wygrywa osoba, która stworzy najciekawszą opowieść.
 • Dziecięce piosenki – Na karteczkach należy wypisać tytuły dziecięcych piosenek i kołysanek. Każdy z utworów musi znaleźć sięna dwóch kartkach. Wszyscy uczestnicy zabawy na raz zaczynają nucić. Chodzi o to, aby odnaleźć parę.
 • Co to jest ? – Uczestnicy zabawy dostają słoiczki z deserkami dla dzieci (należy przysłonić im etykiety) i próbują odgadnąć co jedzą.
 • Kto najlepiej zna mamę ? – Konkurs ten wygrywa osoba, która zna najwięcej odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłej mamy (np. imię pierwszego chłopaka, ulubiony kolor, imię babci od strony taty itd.)
 • Co to za bobas ? – Każdy z uczestników zabawy powinien przynieść swoje zdjęcie z dzieciństwa. Wszystkie fotki należy przyczepić spinaczami do sznurka. W ciągu 10 minut na rozdanych kartkach goście muszą zapisać kogo rozpoznają na fotkach. Wygrywa osoba, która bezbłędnie opisze jak najwięcej zdjęć.
 • Kto pierwszy? – Do tej zabawy będzie potrzebna lalka-bobas i zestaw ubranek. Konkurs wygrywa osoba, która najszybciej ubierze malucha.
 • Zakazane słowa – Wspólnie ustalcie trzy zakazane słowa np. bobas, maluszek, synek. Następnie każdemu
  z gości musi otrzymać po kilka agrafek. Gdy podczas imprezy komuś wyrwie się jedno z zakazanych słów musi oddać osobie, która przyłapała go na gorącym uczynku swoją agrafkę. Wygrywa osoba, która zbierze ich najwięcej.